Menu

Καλές επιδόσεις στο 3ο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Νοτίου Αιγαίου

Καλές επιδόσεις στο 3ο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Νοτίου Αιγαίου
jumbo-banner

Με επιτυχία και με μεγάλη συμμετοχή από όλους τους συλλόγους από τα Δωδεκάνησα και τις Κυκλάδες, πραγματοποιήθηκαν το σαββατοκύριακο στο ΕΑΚ οι 3οι Περιφερειακοί Αγώνες Στίβου Νοτίου Αιγαίου.

Η Μαρία Μπελιμπασάκη έτρεξε στη Ρόδο (8ος όμιλος) με τα χρώματα του Παναξιακού και πέτυχε 11.69 (-1,1) στον τελικό, ενώ νωρίτερα είχε σημειώσει 11.84 (1,0) στον προκριματικό. Στο αντίστοιχο αγώνισμα των ανδρών ο Μάκης Στεργιούλης (Παναξιακός) σημείωσε 10.68 στον τελικό και 10.70 στον προκριματικό δίχως να πιέσει τον εαυτό του.

Στη Ρόδο βρέθηκε για να ενισχύσει το σύλλογο της και η Νικόλ Κυριακοπούλου (ΑΓΕΣ Κάμειρος), που αρκέστηκε σε ένα άλμα στα 3,80 μ., σε έναν αγώνα στον οποίο ήταν μόνο της.

Εξάλλου, εξαιρετικές επιδόσεις είχαν και οι Ροδίτες αθλητές που πήραν μέρος στους αγώνες. Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

  100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 10»67
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 10»84
3 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11»19
4 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 11»53
5 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11»81
6 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 11»82
7 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11»91
8 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13»63
  200Μ ΑΝΔΡΩΝ  2 ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ    
  ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ    
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 22»35
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 22»79
3 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 22»80
4 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 23»65
5 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 23»67
6 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 24»44
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 24»70
8 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 25»75
9 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 25»92
10 ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 27»63
11 ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 28»94
12 ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 30»36
13 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ DNF
  400Μ ΑΝΔΡΩΝ 2 ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
  ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ    
1 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50»48
2 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51»32
3 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 52»66
4 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 52»80
5 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 54»18
6 ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 54»76
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 58»71
8 ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 58»89
9 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1’02»48
  800Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 1’54»31
2 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 2’01»22
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2’12»31
4 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’18»03
5 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 3’12’35
  1500Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 3’43»60
2 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4’45»40
3 ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΟ ΠΑΡΟΥ 5’01»58
4 ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ DNF
  5000Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15’40»08
2 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15’47»06
3 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 16’06»01
4 ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ 17’01»41
5 ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 18’00»58
6 ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΟ ΠΑΡΟΥ DNF
  3000Μ Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9’45»39
2 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9’52»46
3 ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11’52»26
  10000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 44’54»66
  110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15»23
2 ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16»19
3 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16»55
4 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 16»80
5 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 16»87
  400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 55»78
2 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 57»55
3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 59»78
4 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 1’03»81
  ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 1.55
  ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.60M
2 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.40M
3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.00M
4 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70M
5 ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.30M
  ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 6.55Μ
2 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.50Μ
3 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 6.31Μ
4 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.24Μ
5 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.09Μ
6 ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.06Μ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.29Μ
  ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ    
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 14.27Μ
2 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.38Μ
3 ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 12.25Μ
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 16.20M
2 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.80M
3 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.65M
  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.62M
2 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 40.52M
3 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 38.53M
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 63.98Μ
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 60.53Μ
3 ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45.92Μ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 44.83Μ
5 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 33.85Μ
  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 49.23M
2 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 45.95M
  4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 45»21
  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
  ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
  ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
       
2 ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45»82
  ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
  ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
  ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
       
3 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45»96
  ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
  ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
  ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
  4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3’29»10
  ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
  ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
  ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
       
2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3’35»62
  ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
  ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
       
3 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 3’39»43
  ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
  ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
  ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
       
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3’46»45
  ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
  ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
       
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 3’50»92
  ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ  
  ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ  
  ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ  
       
       
       
  100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ    
  ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 11»69
  ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12»70
  ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 12»90
  ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13»07
  ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 13»28
  ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13»64
  ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13»67
ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ DNS
  200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
  ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ    
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 24»70
2 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 25»62
3 ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 27»28
4 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 27»78
5 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27»37
6 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 27»99
7 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28»04
8 ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΟ ΠΑΡΟΥ 28»29
9 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 28»42
10 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 28»64
11 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 28»82
12 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 29»54
13 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 31»93
14 ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 33»85
  400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 58»18
2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’00»31
3 ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 1’05»24
4 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’05»26
5 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’05»50
6 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 1’05»74
7 ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 1’12»95
  800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2’26»57
2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’35»73
3 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 2’41»24
4 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 2’44»68
5 ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 2’51»76
6 ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3’00»84
  1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5’07»47
2 ΤΕΡΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 6’34»13
  3000Μ Φ.Ε.ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
1 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’53»81
2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12’25»63
  5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17’21»82
2 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 18’37»93
3 ΤΕΡΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 24’52»15
                       100M ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14»20
2 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14»62
3 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 14»83
4 ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15»80
5 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 17»61
6 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 17»87
7 ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17»92
8 ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 18»35
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 18»71
                   400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’05»59
2 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 1’12»10
3 ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 1’18»42
  ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 1.50Μ
ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΚΥΡΗ
  ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80Μ
  ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 5.28Μ
2 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 5.01Μ
3 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.63Μ
4 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.80Μ
  ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 10.61Μ
2 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 10.60Μ
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 10.17Μ
4 ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10.10Μ
5 ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9.92Μ
6 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9.46Μ
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14.40Μ
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11.50Μ
3 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.85Μ
4 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.00Μ
5 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.48Μ
6 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 7.40Μ
  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 37.13Μ
2 ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΜΟΡΦΟΥΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26.33Μ
3 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23.82Μ
  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 47.45Μ
2 ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 38.43Μ
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 43.35Μ
2 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 38.35Μ
3 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΑΝΑ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 36.85Μ
4 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 36.73Μ
  4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο 52»18
  ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
  ΜΠΕΛΕΝΓΚΕΡ ΚΡΕΣΠΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
  ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο  
2 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 52»26
  ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
  ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
  ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
3 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 53»07
  ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
  ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
  ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
4 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 54»80
  ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»  
  ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»  
  ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»  
DNF ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 DNF
  ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2001  
  ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2002  
  ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2003  
  4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4’20»47
  ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
  ΠΕΛΤΕΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
  ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
2 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 4’28»69
  ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ  
  ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΑΝΑ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ  
  ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ  
kos patisserie
επιστροφή στην κορυφή